Paziņojums par tarifa projektu

SIA „Jelgavas komunālie pakalpojumi” , LV43603022128, Dobeles šoseja 34, Jelgava, LV-30072024.gada 19.martā  Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma  tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar Sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa aprēķināšanas metodiku (spēkā no 23.01.2018.)

Sabiedrisko pakalpojumu veids

Spēkā esošais tarifs (bez PVN)

Piedāvātais tarifs (bez PVN)

Tarifa palielinājums/ samazinājums, (%).

Sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojums

13 %

*Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 19.07.2024Spēkā esošā tarifa izmaiņas ir saistītas ar cenu izmaiņām tehnikas nomā, degvielas cenu pieaugumu un RDF materiāla apstrādes izmaksu pieaugumu, taču lielāko tarifa pieaugumu veido poligona modernizācija (ieguldījumi modernizācijā –jaunu iekārtu iegāde un izsniegtā bankas kredīta procentu pieaugums).

*Iepazīties ar tarifa projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma   tarifa projektu lietotājs var SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumi" birojā, Dobeles šosejā 34, Jelgavā, katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 12.00, iepriekš sazinoties ar SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumi" valdes locekli Aleksejs Jankovskis, tālruņa numurs 63007720 vai elektroniskā pasta adrese Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

*Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt Dobeles šoseja 34, Jelgava, LV-3007, fakss 63048961 vai elektroniskā pasta adrese Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai Rīgā, Ūnijas ielā 45, faksa Nr.67097277, elektroniskā pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Datums 19.03.2024.

SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” valdes loceklis /A.Jankovskis/

Informācija par tarifa maiņu no 01.03.2024

SIA „Jelgavas komunālie pakalpojumi” informē, ka atkritumu poligonā “Brakšķi” ar 01. martu mainās tarifs  “Atkritumu mehāniskās apstrādes atkritumi, derīgi tālākai pārstrādei kods 191212”  no 48.60 Euro/t bez PVN uz 64.05 Euro/t bez PVN.

Šķirošanas stacijā un poligonā ievedamo atkritumu veidi un tarifi no 01.01.2024

Informējam ka, Saeimā 2023.gada 7.decembrī pieņēma likumu  “Grozījumi Dabas resursu nodokļa likumā” kuri paredz DRN likme, laikposmā no 2024. gada 1 janvāra līdz 2024. gada 31. decembrim, paaugstināšanu no 95 EUR/t līdz 110 EUR/t. Informējam ka, saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmumu Nr. 148 no 11.12.2023. gadā tiek apstiprināts jaunais SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifs 135,73 EUR/t ar dabas resursu nodokli (bez pievienotās vērtības nodokļa) pie dabas resursu nodokļa likmes 110 EUR/t saskaņā ar Dabas resursu nodokļa likumu.

SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumi" paziņojums:

Paziņojums par SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumiplānotās darbības – sadzīves atkritumu poligona "Brakšķi" infrastruktūras paplašināšanas
(jaunas krātuves izveides) Jelgavas novadā, Līvbērzes pagastā ietekmes uz vidi novērtējuma Ziņojuma iesniegšanu Vides pārraudzības valsts birojā

SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumi" paziņojums:

Paziņojums par SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumi"
plānotās darbības – sadzīves atkritumu poligona "Brakšķi" infrastruktūras paplašināšanas (jaunas krātuves izveides) Jelgavas novadā, Līvbērzes pagastā
ietekmes uz vidi novērtējuma Ziņojuma sabiedrisko apspriešanu.
Pierakstīties šai RSS barotnei