SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” ir pārtraucis sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu Jelgavas pilsētā.

Ar 30.jūniju visi līdz šim noslēgtie sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumi ir zaudējuši spēku.

Sākot ar 2021.gada 1.jūliju, sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Jelgavā sniedz pilnsabiedrība “JKP”, ja vēl neesi paspējis noslēgto jauno līgumu to, iespējams izdarīt:

• klātienē - Dobeles šosejā 34, Jelgavā (iepriekšējā pakalpojumu sniedzēja telpās), līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (darba dienās no plkst.8.00 līdz 17.00, ar pusdienu pārtraukumu no 12:00 līdz 13:00)
  • elektroniski - pilnsabiedrības “JKP” mājas lapā: atkritumijkp.lv

Ikviena sadzīves atkritumu radītāja vai valdītāja pienākums ir iesaistīties pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, noslēdzot līgumu ar pašvaldībā izvēlēto pakalpojuma sniedzēju.