Stikla šķirošana

SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” no 2016.gada jūlija mēneša piedāvā jaunu pakalpojumu- stikla iepakojuma BEZMAKSAS savākšanu, tādejādi radot iespēju samazināt ikmēneša mājsaimniecības izdevumus, samazinot radīto nešķiroto atkritumu daudzumu.

Datu apstrāde

Personas datu apstrādes Pārzinis: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jelgavas komunālie pakalpojumi"

Juridiskā adrese: Dobeles šoseja 34, Jelgava, LV-3007 Kontaktinformācija: +371 63026010Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Datu aizsardzības speciālists: SIA "Datu Aizsardzības pakalpojumi"

Klientu daļas darba laiks

No 03.09.2018 tiek mainīts klientu daļas DARBA LAIKS:

P. 8:00-19:00
O. 8:00-17:00
T. 8:00-17.00
C. 8:00-17.00
P. 8:00-15.00
S. Slēgts
Sv. Slēgts

Pusdienu pārtraukums 12:00-13:00

Izlietotā iepakojuma šķirošana

SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” no 2018.gada septembra piedāvā jaunu pakalpojumu- izlietotā papīra, kartona, plastmasas, metāla iepakojuma un makulatūras BEZMAKSAS savākšanu, tādejādi radot iespēju samazināt ikmēneša mājsaimniecības izdevumus, samazinot radīto nešķiroto atkritumu daudzumu.

izlietota 1

Izlietotā iepakojuma uzkrāšanai Jums piedāvājam jaunu, viegli pārvietojamu, marķētu, 240 l dzeltenas krāsas plastmasas konteineru, ko Jūs ērti varēsiet novietot savā īpašumā.

Ko drīkst mest konteinerā:

Drīkst mest Nedrīkst mest
Papīru, kartonu, makulatūru Vienreizējās lietošanas traukus
PET dzērienu pudeles Krējuma, jogurta, margarīna un tml. ēdienu trauciņus
Auto logu tīrīšanas u.c. tml. sadzīves ķīmijas šķidrumu kanniņas (HDPE) Eļļas pudeles
Plastmasas plēvi, maisiņus (LDPE) Čipsu pakas
Metāla konservu kārbas, vāciņus u.c. metāla atkritumus Putuplastu
Alumīnija dzērienu bundžiņas Tetrapakas

Konteineros ievietotajiem atkritumiem jābūt tīriem, bez iepriekšējā pildījuma atliekām un pēc iespējas saplacinātiem!

Atcerēsimies, ka atkritumu šķirošana ir veids, kā varam palīdzēt taupīt ražošanas resursus un enerģiju, jo šie atšķirotie atkritumi tiks pārstrādāti un tādējādi visi kopīgi spēsim sasniegt Eiropas Savienības noteikto mērķi – līdz 2020.gadam pārstrādāt 50% no visiem mājsaimniecībās radītajiem atkritumiem!

Mīlēsim Latvijas dabu un kopīgi izpildīsim Jelgavas pašvaldības saistošo noteikumu prasības!

Par līguma slēgšanas iespējām interesēties pa tālruni 63048965 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Pierakstīties šai RSS barotnei