Stikla šķirošana

SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” no 2016.gada jūlija mēneša piedāvā jaunu pakalpojumu- stikla iepakojuma BEZMAKSAS savākšanu, tādejādi radot iespēju samazināt ikmēneša mājsaimniecības izdevumus, samazinot radīto nešķiroto atkritumu daudzumu.

darbinieki sb 28

Izlietotā stikla iepakojuma uzkrāšanai Jums piedāvājam jaunu, viegli pārvietojamu, marķētu, 140 l zilas krāsas plastmasas konteineru, ko Jūs ērti varēsiet novietot savā īpašumā.

Ko drīkst mest zilajā konteinerā!

Drīkst mest Nedrīkst mest
Visa veida un krāsu stikla iepakojumu – pudeles un burkas. Materiāliem ir jābūt tīriem, bez organisko vielu (ēdiena palieku, eļļas u.c.) atlikumiem, bet var būt ar etiķetēm un alumīnija foliju.

NEDRĪKST netīru stikla iepakojumu, spoguļu stiklu, stikla un keramikas traukus automašīnu stiklu un spuldzes.

Logu stiklus var nogādāt un nodot bez maksas šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Ganību ielā 84, P. Lejiņa ielā 6 vai Salnas ielā 20!

Atcerēsimies, ka atkritumu šķirošana ir veids, kā varam palīdzēt taupīt ražošanas resursus un enerģiju, jo šie atšķirotie atkritumi tiks pārstrādāti un tādējādi visi kopīgi spēsim sasniegt Eiropas Savienības noteikto mērķi – līdz 2020.gadam pārstrādāt 50% no visiem mājsaimniecībās radītajiem atkritumiem!

Mīlēsim Latvijas dabu un kopīgi izpildīsim Jelgavas pašvaldības saistošo noteikumu prasības!

Par līguma slēgšanas iespējām interesēties pa tālruni 63023965 vai e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..